Doğrulama karekodu bulunmamaktadır


ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.e-elektromarket.com

FİLİZ KANDEMİR BSF ELEKTRİK SANAYİ TİCARET

YILDIRIM BEYAZIT MAH.5118SK.NO.21A ÇAMDİBİ-BORNOVA/İZMİR İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 26537******

İşletme Adı: FİLİZ KANDEMİR BSF ELEKTRİK SANAYİ TİCARET

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.12.2017

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: filizkandemir@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Üretimde KALİTE , Tüketimde GÜVEN ilkesinden yola çıkan firmamız ,Elektrik Malzemeleri Üretim ve Pazarlama alanında sektörümüzde edindiğimiz bilgi birikimlerimizi internet ortamında e-elektromarket.com adlı e-ticaret sitemiz ile siz değerli müşterilerimizle paylaşmayı amaçlamaktadır. Rekabetin yüksek olduğu günümüzde Kazan Kazan yaklaşımı ile her iki tarafında kazandığı bir iletişim, anlaşma ve yaklaşım biçimini benimsemektedir. En başta müşteri memnuniyetini en üst noktada tutma ilkesinden yola çıkan e-elektromarket.com olarak kalite ve ucuz fiyat politikası avantajını bir arada toplayarak siz değerli müşterilerimizle internet ortamında hizmet vermeyi amaçlamaktadır. VİZYON ** Firmamızın başarı ve ürün kalitesini sürekl olarak arttırmak, ** Teknoloji ve kalite yönünden öncü olmak, ** Müşterilerimiz ile uyum ve güven içerisinde çalışıp verimliliğimizi üst noktaya taşımak, ** Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteyi en uygun fiyata sunmaktır. MİSYON Sektörümüze 20 yıl boyunca elde ettiğimiz tecrübelerimiz ışığında hızla değişen günümüz koşullarına uygun yeni ürün çeşitliliği sunmak ve ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize anında hizmet anlayışı ile en iyiyi en kısa sürede e-elektromarket.com sitemizden sizlere ulaştırabilmek, Ürünlerimiz ve Kalitemiz ile güçlü bir marka olmak, temel ilkelerimizdir.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler