www.akita.com.tr Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

AKİTA DOĞAL ÜRÜNLER ÜRETİM İHRACAT İTHALAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

1001 EVLER MAH. 4802 SK. NO 21 Isparta - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0028046056300015

Vergi No: 0280460563

İşletme Adı: AKİTA DOĞAL ÜRÜNLER ÜRETİM İHRACAT İTHALAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Kep Adresleri: akita.dogal@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Akita Doğal Ürünler Anonim Şirketi % 100 doğal ve gerçek gül suyu üretmeyi amaçlayarak kurulmuş öncü bir firmadır. Kendine has ve % 100 doğal üretim sistemi kurmuş, gül suyuna yeni ve samimi bir bakış açısı kazandırmıştır. Kaliteli, % 100 doğal ve etkili üretim politikasını gül yağı ve cilt bakım ürünleri ile projelendirmiş ve üretimine başlamıştır. Gerçek gül suyu içinden yağı alınmadan üretilen gül suyudur. Akita gül suyunu içindeki yağını almadan bakır imbiklerde üretir. Gül yağı ve gül suyunu üretirken sadece gül ve su kullanır. Diğer ürünlerinin içinde de yağı alınmamış gül suyu ve gül yağı kullanır. Akita tüm kremlerinin içinde gül suyu ve gül yağının yanı sıra dünyaca ünlü şirketlerin büyük araştırmalar sonucu buldukları doğal ekstraktları kullanır.

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler