www.elektrikciden.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

KUŞAKKAYA ELEKTRİK MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MUHİTTİN MH. BAĞLARİÇİ 3.SK NO:61/2 ÇORLU Tekirdağ - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0598077289500011

Vergi No: 5980772895

İşletme Adı: KUŞAKKAYA ELEKTRİK MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Elektrikciden.com,Kuşakkaya Elektrik Mühendislik San.ve Tic.Ltd.Şti.’nin tescilli markasıdır.Tekirdağ’da 2004 yılında bir “mühendislik firması” olarak ticari serüvenine başlayan şirketimiz 2009 yılından itibaren elektrik malzemeleri toptan satışı’na yönelmiştir. 2013'den beri e-ticaret faaliyetlerine devam eden firmamız,elektrik-elektronik sektöründe faaliyet gösteren imalatçılardan ve ithalatçılardan malzeme tedarik etmesi yönüyle en avantajlı fiyatları,geniş ürün yelpazesi ile sizlere sunmayı hedeflemektedir.Bizim en temel misyonumuz;müşterilerimizin elektrik ve aydınlatma malzemesi ihtiyacının tek bir noktadan "en iyi fiyat garantisi" ile karşılamak ve dünyaca tanınmış markaların ürünlerini hızla ve güvenle sizlere ulaştırmaktır. Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamını yine aynı şartlarda;yerinde görerek test edip inceleyerek Çorlu'da bulunan mağazamızdan da temin edebilirsiniz. Elektrikciden, bünyesine yeni eklenen “Hırdavat”,“Tüketici Elektroniği” ve “Elektrikli Ev Aletleri” kategorileri ile Elektromarket konseptinde varlığını sürdürmektedir. Sitemize yeni eklenen "Çok al,Az öde!” sistemi sayesinde üyelerimizin toptan ve perakende alışverişi birarada yapmaları sağlanmıştır. Alınan ürünün sayısına göre ürün fiyatı tanımlayan bu benzersiz alışveriş platformunun şirketimize,tedarikçilerimize ve tüm müşterilerimize hayırlı olmasını temenni eder,bereketli alışverişler dileriz.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler