ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.surelikitap.com

INFO BASIM YAYIN KİTAP DAĞITIM ANONİM ŞİRKETİ

2830. CADDE NO:18 ÇAYYOLU ÇANKAYA Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0465102288000001

Vergi No: 4651******

İşletme Adı: INFO BASIM YAYIN KİTAP DAĞITIM ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.06.2020

İşletme Türü: Anonim Şirket

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

SüreliKitap, kitap tutkunlarına, araştırmacılara ve öğrencilere kitap temini konusunda yeni bir dönem başlatmak üzere sadece dijital içerik temini yapan ve sağladığı içerikleri kullanıcılarına belirli bir süre için kullanıma sunan bir Dijital Yayın eTicaret Platformudur. SureliKitap uzun yıllardır dijital yayıncılık alanında tecrübeli ekibi ve yönetim kadrosu ile hizmet vermekte olan Info Basım Yayın Dağıtım Anonim Şirketi tarafından geliştirilmiştir. SüreliKitap Platformu bünyesinde Akademik ve Mesleki Yayınlar, Kültür Yayınları, Çocuk ve Gençlik Yayınları alanında yayın yapan çok sayıda yayınevinin kitapları sadece dijital ortamda ve sadece belirli süreliğine kiralama modeli ile kullanıma sunulacaktır. Tasarımı ve teknik altyapı çalışmaları yerli mühendisler tarafından geliştirilerek tamamlanan SüreliKitap e-kitap platformunun ülkemizde yayıncılık alanında yeni bir iş modeli ile hem okuyucularda hem de yayınevlerinde yeni bir dönem başlatacağı ve bu kapsamda hem teknolojinin sağlamış olduğu kolaylıklar hem de maliyet avantajları ile dijital yayınların çok fazla sayıda okuyucuya hızlı bir şekilde ulaştırılması sağlanabilecektir.

Mal ve Hizmetler

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

Ödeme Türleri

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler