ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.villagezegeni.com

MACAN TURİZM İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

KALKAN MAH.MİLLİ EGEMENLİK CAD.A BLOK NO:3/A Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0609086173400001

Vergi No: 6090******

İşletme Adı: MACAN TURİZM İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Villa Gezegeni

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 27.10.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://www.villagezegeni.com/

Kep Adresleri: macanturizm@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

HAKKIMIZDA Öncelikli olarak ''villagezegeni.com'' villa/apart kiralama sitemize hoşgeldiniz. Villa Gezegeni,Macan Turizm İnş.Tic. ve San.Ltd.Şti'ne ait bir markadır. VillaGezegeni.com Türkiye genelinde birden çok noktada tanınmamış,halen daha keşfedilmeyi bekleyen tatil bölgelerinde sizlerin farklı özelliklere sahip kiralık villa ve apartlarda unutulmaz bir tatil geçirmenize vesile olmak için 2016 yılında Semra SERTER (SERTER GROUP sahibi) öncülüğünde kurulmuş olup yine SERTER GROUP'un öncülüğünde Macan Turizm İnş.Tic. ve San.Ltd.Şti altında hizmetlerine kurumsal olarak devam etmektedir.Firmamız tatil amaçlı daire, ev ve villaların kiralanmasının organizasyonu ile ilgilenmektedir. Firmamız,villagezegeni markasını oluştururken emlakçılık mantığından ziyade turizm mantığını ön planda tutmuştur.Çünkü biz biliyoruz ki villa veya apart kiralamak otel/pansiyon kiralamaktan çok daha farklıdır.Bu sektör daha çok ilgi ve özen istemektedir.Biz Macan Turizm olarak SERTER GROUP öncülüğünde oluşturduğumuz ''villagezegeni'' markasıyla misafirlerimize istedikleri tatil seçeneğini sunarken tatilleri boyunca 7/24 destek hizmeti vermekteyiz. Hayallerinizdeki unutulmaz tatili yaşamak için web sitemizden villanızı seçebilir yada bize nasıl bir yazlıkta tatil yapmak istediğinizi belirtip önerdiğimiz tatil evinde unutulmaz bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz… Firmamız,Antalya/Kaş/Kalkan'da bulunan merkez ofisinde faaliyetlerini yönetmektedir.Ayrıca ofisimiz dışında farklı bölgelerde çözüm ortağımız ve temsilciliklerimiz bulunmaktadır. Villagezegeni.com ekibi olarak en büyük misyonumuz Türkiye’ de hiçbir sorumluluk taşımayan sanal internet sitelerinin önüne geçerek gerçek güvenilir hizmeti yerinde ve sorunsuz sunan ve dünyaca tanınan bir Türk firması olmaktır.Bu nedenle firmamız tüm müşteri yorumlarına değer vererek büyümesini adım adım sürdürmekte olup;her geçen gün hizmet ağını ve portföyünü genişletmeye devam etmekte ve sadece kaliteli ve belirli standartlara sahip konutların kiralamasını sizlere sunmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- İnşaat ve Emlak

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler