ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

harunpehlivan.yoneticigirisi.com

HARUN PEHLİVAN .

YENİ MAHALLE MİMAR SİNAN SOKAK NO:2 SULUOVA Amasya - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 54661******

İşletme Adı: HARUN PEHLİVAN .

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 18.07.2023

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: harun.pehlivan@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

BulutPress Bayisi HP IT GROUP (TEBIM TEBITAGEM) TTGRT Web Tasarım ve içerik yönetim sistemi Fiyat Listesi: 1 Yıllık Web sitesi fiyatı hosting dahil 25$ +kdv. 1 Yıllık SSL fiyatı (tercihe bağlı): 10$ +kdv. 1 Yıllık E-Ticaret sistemi fiyatı (tercihe bağlı): 65$ +kdv. E-Tahsilat sistemi fiyatı: Ücretsiz Müşterimize istediğimiz fiyattan satış yapabiliriz. Komisyon almıyoruz. Domain Satışımız Yoktur. Her ilave dil ayrı site veya sub-domain olarak yayınlanır ve ayrı fiyatlandırılır. E-Tahsilat kullanmak için E-Ticaret modülü satın almanıza gerek yoktur. Ücretsiz kullanabilirsiniz. E-Ticaret kullanmak için Hosting, SSL ve E-Ticaret paketlerini birlikte almanız gerekir.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para