ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.hedefbasim.com

HEDEF YAYIM BASIM TANITIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ARAPÇEŞME MAH. ŞEHİT MÜLAZIM KARATAY CAD. NO:38/A Kocaeli - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0461046360500016

Vergi No: 4610******

İşletme Adı: HEDEF YAYIM BASIM TANITIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 26.03.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: hedefyayimbasim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Hedef Yayım Basım kuruluş tarihinden bugüne kadar geçen bu sürede kendini her geçen gün yenileyip geliştirerek tecrübelerini işlerine yansıtmıştır. Gelişen teknoloji ile bilinçli, daha kaliteli ve başarılı ilerlemek için çizgisinden çıkmadan kaliteli 1. Sınıf işçilik ve güncel makine parkuruyla "0” hata hedefiyle hizmet vermektedir. Yarınlara daha bilinçli daha kaliteli ve başarılı ilerlemek için çizgimizden çıkmadan yolumuza devam ediyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Matbaacılık ve Yayınlar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler