ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.saryolla.com/

AS ART MİMARLIK MÜHENDİSLİK DOĞAL GAZ İNŞAAT MADENCİLİK OTOMOTİV GIDA TARIM HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İŞLETME MAH.OFİS CAD. 16/A TATVAN Bitlis - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0086114745800001

Vergi No: 0861******

İşletme Adı: AS ART MİMARLIK MÜHENDİSLİK DOĞAL GAZ İNŞAAT MADENCİLİK OTOMOTİV GIDA TARIM HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 12.03.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: asartmimarlik@hs06.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Asart San.Ltd.Şti'nin bir kolu olan Saryolla.com,ait olduğu toplumun ihtiyaçlarına yüksek ürün kalitesi ve güvenilir bir hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir. Saryolla.com müşteri odaklı ve daha sağlıklı bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışmalarına e-ticaret şirketi olarak devam etmektedir. Vizyonumuz ; günlük tüketilmesi gereken gıda ürünlerinin organik olmadığı ve giderek insan sağlığını tehdit eden dünyamızda, doğal ve kaliteli ürünleri hizmetinize sunarak sağlıklı nesillerin yetişmesini sağlamaktır. Saryolla.com ailesi olarak bölgemizin doğal ve organik ürünlerini başta ülkemize ve tüm dünyaya tanıtmak, geleneksel yöntemler,doğal ve kaliteli ürünler ile gıda sektöründe örnek alınan bir şirket haline gelmektir.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Eğitim

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Süpermarket ve Petshop

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler