ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.yenibiralisveris.com/

GEGİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ

MERKEZ MAH. SUNGUR SK. GEGİ PLAZA BLOK NO: 4 İÇ KAPI NO: 1 ÇEKMEKÖY İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0390100839200001

Vergi No: 3901******

İşletme Adı: GEGİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 08.03.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: gegi@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2006 yılında başlayan e-ticaret çalışmalarımız; e-ticaret faaliyetlerinin geleneksel ticarete göre çok daha makul olması nedeniyle gün geçtikçe önem kazanarak devam etmektedir. Müşterilerimizle uzun yılladır süre gelen bu deneyim her defasında onların "yeni bir alışveriş" yapmaları ile devam etmiştir. Özellikle; Seagate, Lenovo, Epson başta olmak üzere bir çok dünya markası ürünlerini müşterilerimize en uygun koşullarla sunup, onlarla yeni bir alışveriş daha yapmaya devam etmek istiyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı