ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.beautyparkanadolu.com

HAYRİYE DEFNE BAŞTÜRK -

(KADIKÖY BOĞA HEYKELİ YANI) OSMANAĞA MAH. MÜRVER ÇİÇEĞİ SK. GÖKSEL SİTESİ NO:19 KAT:2 İÇKAPI NO:21 34714 KADIKÖY İSTANBUL BEAUTY PARK ANADOLU BAŞTÜRK KOZMETİK (BEAUTY PARK COSMETİC ANADOLU YAKASI BÖLGE BAYİ) İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 10189******

İşletme Adı: HAYRİYE DEFNE BAŞTÜRK -

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 18.01.2022

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: hdefne.basturk@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

BAŞTÜRK Kozmetik Kadıköy Kadıköy Boğa Heykeli'nin yakınında merkezi konumda bulunan mağazamız hem fiziki hem de online olarak hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu yakasında bulunan tüm güzellik salonlarına ve freelance olarak güzellik sektöründe çalışan danışmanlara toptan ve perakende olarak 550'den fazla çeşit ürün sunmaktayız. Başlıca markalarımız; "Adanil", "Ellea Nail", "URSUGAR", "Born Pretty", "SUN", "SuNLikE", "Ocean", "Solingen", "Nagaraku", "ARC", "Elixir", "IB", "ibcccndc", "STRONG", "Saeshin Strong", "Active", "Nicole Diary", "Lily Cute"

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler