www.beautyparkanadolu.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

HAYRİYE DEFNE BAŞTÜRK -

(KADIKÖY BOĞA HEYKELİ YANI) OSMANAĞA MAH. MÜRVER ÇİÇEĞİ SK. GÖKSEL SİTESİ NO:19 KAT:2 İÇKAPI NO:21 34714 KADIKÖY İSTANBUL BEAUTY PARK ANADOLU BAŞTÜRK KOZMETİK (BEAUTY PARK COSMETİC ANADOLU YAKASI BÖLGE BAYİ) İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Vergi No: 10189******

İşletme Adı: HAYRİYE DEFNE BAŞTÜRK -

Kep Adresleri: hdefne.basturk@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

BAŞTÜRK Kozmetik Kadıköy Beauty Park Anadolu Kadıköy Boğa Heykeli'nin yakınında merkezi konumda bulunan mağazamız hem fiziki hem de online olarak hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu yakasında bulunan tüm güzellik salonlarına ve freelance olarak güzellik sektöründe çalışan danışmanlara toptan ve perakende olarak 550'den fazla çeşit ürün sunmaktayız. Başlıca markalarımız; "Adanil", "Ellea Nail", "URSUGAR", "Born Pretty", "SUN", "SuNLikE", "Ocean", "Solingen", "Nagaraku", "ARC", "Elixir", "IB", "ibcccndc", "STRONG", "Saeshin Strong", "Active", "Nicole Diary", "Lily Cute"

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler