ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.tatildukkani.com

ONP TURİZM YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KOŞUYOLU MAH. MAHMUT YESARİ CD. NO:78 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0643037740300018

Vergi No: 6430******

İşletme Adı: ONP TURİZM YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 10.01.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: onpturizm@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2013 yılında kurulan, ONP Turizm Yatırımları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde faaliyet gösteren Tatildukkani.com, misafirlerinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini dikkate alarak, en iyi hizmeti en uygun fiyatla vermeyi amaçlayan ve alanında lider turizm firmasıdır. Yurt içinde yaklaşık 1000 farklı tesis, Kıbrıs' ta ise 50'den fazla tesis için konaklama, uçak bileti ve transfer hizmetlerini vermekte olup aynı zamanda yurt dışı için bireysel tur seçeneklerini de misafirlerine sunmaktadır. İnternet sitesinde bulunan tesisler için sadece konaklama ya da konaklama, uçak bileti ve transfer hizmetini içerisinde barındıran uçaklı paket hizmetini misafirlerine sunmaktadır. Kalite standartlarında müşteri memnuniyetini ilk sırada bulunduran Tatildukkani.com, insan kaynağı ve teknolojik altyapısına yaptığı yatırımlar ile her gün kendini geliştirmekte olup, misafirlerine en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Misafirlerimiz, tatildukkani.com üzerinden inceledikleri tesis için kredi kartı ile hızlı ve güvenilir bir şekilde rezervasyonlarını yapabilir ya da 444 10 31 numaralı çağrı merkezimizi arayarak banka havalesi veya kredi kartıyla ödeme seçeneklerini ile ödemelerini gerçekleştirip rezervasyon yaptırabilirler. Bunun yanında Koşuyolu'nda bulunan ofisimize de gelerek tatil danışmanlarımız vasıtasıyla tatil programlarını oluşturabilir, rezervasyonlarını tamamlayabilirler.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler