ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.kombiparcadeposu.com.tr

PROSER İNOVASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HACIKAYMAK MAH ÇAĞPINAR SOK NO 7/B Konya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0733100277800001

Vergi No: 7331******

İşletme Adı: PROSER İNOVASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 01.12.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: proserinovasyon@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Proser İnovasyon Sanayi Ve Ticaret limitet Şirketi Hakkımızda PRO-SER ENERJİ SİSTEMLERİ , 1993 ortalarında , sektörün öncü markalarına yetkili servis hizmeti sunarak başladığı faaliyetlerine bugün gaz yakıtlı ısıtıcılar , kombi , klima ve diğer iklimlendirme sistemleri yedek parçalarının üretim , ithalat , ihracat ve pazarlaması ile devam etmektedir. Bunun yanı sıra sektördeki iş ortaklarına , müşterilerimize uzman kadromuz ile teknik servis danışmanlık yapmaktayız. Firmamız , kalite ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen yapısıyla büyüme sürecini istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir. Kaliteli ürün , en iyi hizmet , zamanında teslimat , uygun fiyat ve satış sonrası müşteri memnuniyeti firma genel prensipleri olarak değişmez ilkeler haline getirilmiş olup bu da sektörün en önemli firmaları arasında yer almamızı sağlamıştır. Üretim ve satış politikasını bu ilke ve prensipler çerçevesinde sürdürerek sektörün öncü firmalarından biri haline gelmemizde şüphesiz en önemli unsur çözüm ortaklarımız ve müşterilerimizin teveccühüdür. Değerli müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımızın ilgi ve desteğine teşekkür ediyor , birlikte çok daha güzel işlere imza atacağımıza inanıyoruz

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı