ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.royalhome.com.tr

KATAMO TEKSTİL GIDA HEDİYELİK EŞYA TURİZM BİLGİSAYAR TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

BAĞLAR MAH. YAVUZ SULTAN SELİM CAD. 9. SOKAK NO:4 BAĞCILAR, İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0528054677167558

Vergi No: 5280******

İşletme Adı: KATAMO TEKSTİL GIDA HEDİYELİK EŞYA TURİZM BİLGİSAYAR TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 09.09.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Royal Home, Tanınmış bir sektör lideri olarak, yerel ya da küresel, küçük ya da büyük, her ölçekte müşteriye hizmet vermektedir. Sıra dışı kalite, firmamızın temelini oluşturmakla kalmaz, hangi malzemelerin satın alınacağından tutun müşterilerimize en iyi hizmeti nasıl vereceğimize kadar tüm kararlarımıza da yön verir. Rekabetçi bir alanda hizmet verdiğimiz için bizi ortalamanın üzerinde tutacak teknoloji ve araştırma faaliyetlerine sürekli yatırım yapıyoruz. Kaliteye olan bağlılığımız bizim başarımızın güvencesi olduğu kadar sizin memnuniyetinizin de garantisidir. 1998 yılında kurulan firmamız Royal Home markası ile ev tekstili sektöründe faaliyet göstermektedir. yurt içinde ve yurt dışında yaygın bayii ve satış noktalarıyla ürünlerimizi sizlere ulaştırma ve her geçen gün ürün yelpazesini genişletme gayreti içerisindeyiz.

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Kupon, Kredi ve Hediye Çeki

- Nakliyat ve Taşımacılık

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler