ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.vitaminhani.com

ELLA FARMA İLAÇ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MOLLA GÜRANİ MAHALLESİ TURGUT ÖZAL MİLLET CADDESİ ÖNAL İŞ HANI NO:6/23 FATİH İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0332035473200013

Vergi No: 3320******

İşletme Adı: ELLA FARMA İLAÇ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 24.11.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Takviye Edici Gıda (Besin Takviyesi, Gıda Takviyesi), Vitamin, Mineral, Bitkisel Ekstreler, Sporcu Gıdası, Kozmetik, Dermokozmetik ve Kişisel Bakım ürünlerinin satışının yapıldığı sanal bir mağazadır. Ella Farma İlaç Ticaret Limited Şirketi' nin bünyesinde faaliyet göstermektedir.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Medikal Ürünler

- Spor ve Outdoor

- Süpermarket ve Petshop

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı