ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

acarkonstore.com

ACARKON ENTEGRE AĞAÇ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

HOROZLUHAN MAHALLESİ GÜMÜŞLÜ SK. NO: 48 Konya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0004106529200001

Vergi No: 0041******

İşletme Adı: ACARKON ENTEGRE AĞAÇ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 02.03.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: acarkonentegre@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Ahşap yaşam tarzı için gösterdiğimiz bu özveri, bizi tercih edenlerle aramızda güçlü bir bağ oluşturdu. Birlikte büyüttüğümüz bu sevgiyle de büyük bir markanın doğuşuna vesile olduk. Evet Acarkon’un. İşte biz de bu eşsiz değerin içinde yaşıyoruz. Üç kuşaktır insanların hayatlarına dokunuyor, yaşam alanlarını yeniliyoruz. Konya’da temellerini attığımız markamız ile bir yaşam stili ortaya çıkararak doğayla insanları buluşturuyoruz. Özünde doğa olan bu yolcuğumuzu kuşaktan kuşağa aktarırken kaliteden ve özveriden asla vazgeçmiyoruz. Zaten hikayemizin en güçlü kahramanları her zaman bu ilkelerimiz oldu. Çünkü, ormanın derinlerinden başlayan ve yaşam alanlarıma kadar uzanan bu yaşam tarzı, büyük bir hassasiyet isteyen bir konudur. Biz de bu hassasiyeti göz önünde bulundurarak çalışmaktayız. Ahşap yaşam tarzı için gösterdiğimiz bu özveri, bizi tercih edenlerle aramızda güçlü bir bağ oluşturdu. Birlikte büyüttüğümüz bu sevgiyle de büyük bir markanın doğuşuna vesile olduk. Evet Acarkon’un. Konya’da parke, kapı, ahşap ve ağaç ürünleri dendiğinde akıllara ilk gelen olmak da buraya dayanıyor, ilkelerimize. Biz kültürümüzü korumaya ve yaşatmaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda ahşabın olduğu her alanda kaliteli bir şekilde hikayemizi yazıyoruz. Sektöre öncülük eden yapımızı çelik kapı kategorisinde de göstererek insanlara istedikleri gerçek kaliteyi sunuyoruz. Gücümüzü sürekli olarak yükseltirken yolculuğumuzun güçlü çözüm ortakları AGT ile de ortak hayallere ilerliyoruz. Sunduğumuz yaşam stilleriyle hayatları doğayla buluşturuyor, huzura ve mutluluğa eşlik ediyoruz. Birbirinden kaliteli ahşap ürünleri ürettiğimiz 5000 m2’lik fabrikamızda durmadan çalışıyor, 500 m2 showroom bölümümüzde de eserlerimizi sizlere sergiliyoruz. Hem yenilikler ortaya çıkarıyor hem de sürekli olarak geliyoruz. Bu kültürün bir parçası olmanızı da çok istiyoruz. Acarkon ailesi olarak doğa yolculuğumuza sizleri de davet etmekten büyük bir mutluluk duyarız. Bayilik başvurusu ve yurtdışı satış için bu sayfadaki formu doldurabilirsiniz. Sizinle en yakın zamanda iletişime geçeceğiz.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler