ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.dogansaatcilik.com.tr

MEHMET SAİT DOĞAN DOĞAN SAATÇİLİK

PINARBAŞI MAH TURGUT ÖZAL BULVARI KAYA PLAZA NO:251 Batman - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 16352******

İşletme Adı: MEHMET SAİT DOĞAN DOĞAN SAATÇİLİK

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 04.06.2020

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: mehmetsait.dogan@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Doğan Saatçilik firması 1994 yılında Batman'da ismini alarak ticaret ünvanını kazandı.Geniş bir aile olarak 6 erkek kardeşinin büyüğü bu mesleği kardeşleriyle daha iyi bir meslek haline getirildi. Mesleğin başarısı kardeşlerin küçüklükten bu işe başlamaları oldu ve bu tam bir güven sağlandı.Çünkü bu mesleğin puf noktaları olacak tecübe,güven ve başarı elde etmek gerekir.Zaten tercübe zamanla kazanıldı,hergeçen gün tercüblere dayanarak mesleği iyi adımlara yol katlettip ikinci adıma geldi. Bunun adı güven yani meslekte güven elde etmek için ilk önce tercübe kazanmalı ve başarıldı.Herzaman bizi tercih eden değerli müşterimiz ve bize destek çıkan güçlü firmalarımız oldu.Müşterilerimizin bizi hep tercih etmeleri bize gün gittikçe güç verdi.Tabi bununda yanında bizim iyi olmamızı isteyen firmalarımızın destekleri hep bizimle oldu çünkü başarı elde etmemiz gerekiyordu,ve başarıldı. Batman 'da 4 mağazamızla en iyi hizmeti vermekteyiz.Dünyaca ünlü markaların distribütörlüğünü yapan değerli firmalarımızın resmi bayiliğini yürükmekteyiz.Mağazamızda olan en iyi markalar ; TİSSOT,RADO,CALVİN KLEİN,SEIKO,LACOSTE,MİCHAEL KORS,DIESEL,WELDER,GUESS,TOMMY HILFIGER,CERRUTİ1881 SKAGEN,FOSSIL,ADİDAS,WESSE,MOMENTUS,CASIO,QUANTUM,SLAZENGER,ROMANSON,FREELOOK VE SERGİO TACCHİNİ markalarının bayiliğini yürümekteyiz.Bundan sonra yine değerli müşterilerimizin desteği ile dahafazlamarka konsebtini çoğaltarak marka yelpazesini genişleterek hedefleri büyüterek başarı hızımız devam edecektir. Artık bir Türkiye markası yolunda yolumuza devam etme kararı aldık.Türkiye'nin 82 iline ulaşamak için bütün çabalarımızı sarf edip bu başarıya devam etmek için sizlerle birlikte ve size daha yakın hatta bir tık ötede olacaz.Günümüzda hızla yayılan Online satış yani internet satışı yapmak için online satış internet sitemizi kurduk.Online satış sitemizde herşey çok kolay ve çok rahat olacak ürün alırken mutlu olmanıza önem verecez.Çünkü sitemizde istediğiniz özellikler mevcut olacaktır. Sitemizde ürün alırken aklınıza soru işareti olmayacak.Aldığınız ürünler kullanılmadan değişim ve iade özelliği oalcaktır.En önemlisi ödeme konusunda içiniz rahat olacak çünkü ödeme sistemimizde SSL güvenlik sertifikası onaylı bir şekilde kurulmuştur.Her bir alışverişinize cep telefonuza tek kullanmalık sifre gelecektir.Şifresiz ödemeler yapılmamaktadır.Kredi kartlarına 9 ay vade farksız sunma imkanı isterseniz kapıda ödeme sistemimiz mevcuttur.Bunları siz değerli müşterilerimiz için bu sistemi kurduk bize ayırmış oldğunuz vaktiniz için sonsuz teşekkürlerimizi sunar ve güzel bir alışveriş yapmanız dileğiyle

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler