ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

ronline.com.tr Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

NERGİZ DEKORASYON TASARIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

BALIKHISAR MAHALLESI ANKARA BLV. NO: 24 AKYURT/ANKARA Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0631067161300001

Vergi No: 6310671613

İşletme Adı: NERGİZ DEKORASYON TASARIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 27.01.2022

İşletme Türü: Anonim Şirket

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Nergiz Group olarak arkamızda, ulusal ve uluslararası başarılar ile dolu 40 yılı geride bırakan ve portföyümüzde, ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından hava alanları, oteller, elçilikler ve çok daha fazla alanlarda ürünleri bulunan bir aile şirketiyiz. Akıllı tasarımlar, yüksek estetik anlayışı ve yüksek kalite hedefi ile 2011 yılında hayata geçirdiğimiz RON – Republic of Narcist ile de sizler için tasarlıyor, sizler için üretiyoruz. Bir başka deyişle, kendi mekânında bulundurmayacağı hiçbir parçayı koleksiyonuna dâhil etmeyen, bir ekmek kesme tahtası ile sekiz bölmeli bir kitaplığın dahi tasarımına aynı heyecan, tutku ve ciddiyet ile başlayıp bitiren, özel evler için, özel işler yapan bir grubuz. Modern ve estetik çizgileri ile ön plana çıkan, köklü ama bir o kadar da genç bir tasarım markası olarak, trendlere bağımlı olmaktansa, serbest çağrışıma, farklı olana ve kısıtlanmayan yaratıcılığa değer veriyor, özgür düşünce, özgür tasarım ilkesi ışığında kendi çizdiğimiz yoldan yürüyoruz. Yaşam alanınıza modern bir yüz kazandıracak olan orijinal RON ürünlerini, resmi sitemizin yanı sıra Vivense, Trendyol, Amazon ve N11 sitelerinde de satın alabileceğinizi bilmenizi isteriz. Sitemizi ve ürünlerimizi inceleme zahmetinde bulunan herkese sevgi ve teşekkürlerimizi sunarız…

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Ofis ve Okul Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler