ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.petkatalog.com

PETKATALOG EVCİL HAYVAN ÜRÜNLERİ VE ELEKTRONİK MARKET SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÖRNEK MAH. FİKRİ SÖNMEZ CAD. NO:2/1-B ESENYURT İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0729117316600001

Vergi No: 7291******

İşletme Adı: PETKATALOG EVCİL HAYVAN ÜRÜNLERİ VE ELEKTRONİK MARKET SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 20.01.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: petkatalog@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Esenyurt’un en hızlı ve en geniş ürün yelpazesine sahip Petshop’u olmaktan gurur duyuyoruz! Yüzlerce markaya ait binlerce çeşit ürüne en doğru fiyatlarla ulaşabileceğiniz ve Esenyurt bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz için aynı gün eve teslim hizmeti sunan Esenyurt Petshop, Tüm ürünleri resmi distribütör firmalarından faturalı ve %100 orijinal ürün garantisiyle siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Kedi maması, köpek maması, kedi kumu, kuş yemi gibi evcil hayvanlar için vazgeçilmez olan ürünleri sizlere en hızlı şekilde ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Esenyurt Petshop Petkatalog, kedi, köpek, kuş, balık, kemirgen ve sürüngenler için ihtiyaç duyduğunuz tüm gıda ve aksesuar ürünlerini tek çatı altında birleştirerek sizlere güvenli ve hızlı hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Beylikdüzü ve Bahçeşehir bölgelerine de Petshop ürünleri paket servis hizmeti sunmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Süpermarket ve Petshop

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler