ekincimakina.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

MEHMET EKİNCİ EKİNCİ MAKİNA

CEVATPAŞA MH. KEMALİYE SOKAK NO=40 DAİRE=5 İSTANBUL/BAYRAMPAŞA İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Vergi No: 50977******

İşletme Adı: MEHMET EKİNCİ EKİNCİ MAKİNA

Kep Adresleri: ekincimakina@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türkiye ve bölgenin lider e-ticaret platfomlarından Ekinci Makina, Türkiye’de tekstil sektörü dönüşümün öncülüğünü yapıyor, marka ve işletmeleri platformunda on binlerce ürünü bir araya getiriyor, perakendenin gelişimini ve yerel ekonomilerin büyümesini destekliyor. 2010 yılında ilk tohumları atılan kurum, 2016 yılında Ekincimakina.com markasıyla Ekinci Makina ’ nın bir parçası olarak faaliyetine başladı. Bu gün Ekinci Makina, geldiği konum itibarıyla Türkiye de tekstil sektörünün en büyük e-ticaret şirketi olmakla beraber, Türkiye’de internet ve teknoloji alanındaki şirketler arasında lider olarak kabul ediliyor. Ekinci Makina; Kurulduğu yıldan bu yana, dijital dönüşümü desteklemeye ve perakende sektörü ile el ele büyümeye devam ediyor. E-ticarette müşteri deneyimi ve alışverişi kolaylaştıran çözümleriyle geniş kategori ve ürün seçeneklerini tek tıkla müşterilerinin ayağına taşıyor. Ekinci Makina, müşterilerine sunduğu kolaylıklar ve avantajlarla online alışveriş alışkanlığının yaygınlaşmasına, e-ticaret sektörünün gelişmesine öncülük ediyor. Kurum vizyonunun bir sonucu olarak; online perakende hizmetini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırırken, tekstil sektöründe ki tüm paydaşlarının hayatını kolaylaştırıyor. Kuruluşundan bugüne hızlı büyümesini sürdüren Ekinci Makina, bugün yaklaşık 189 kategori, on binlerce ürün çeşidi, 323 markası ve geniş ürün yelpazesiyle ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan Ekinci Makina, ürün çeşitliliğini ve hizmet kolaylıklarını da her geçen gün yeni yatırım ve işbirlikleriyle artırarak müşterilerine sunmaya devam ediyor. Ekinci Makina; Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da tekstil sektörünün adil ve başarılı duruşunu geliştirmek için üzerine düşen çalışmaları sektör paydaşları ile yapmaya devam edecektir.

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı