ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.sedunamobilya.com

SEDUNA MOBİLYA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HALKALI MERKEZ MAHALLESİ 1. İKİTELLİ CADDESİ NO:25/C 34303 KÜÇÜKÇEKMECE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0758040567400001

Vergi No: 7580******

İşletme Adı: SEDUNA MOBİLYA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: sedunamobilya@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Şirketimiz, farklı sektörlerin çeşitli mobilya ihtiyaçlarını genel anlamda araştırarak talebe uygun şekilde tasarımı ve dayanıklılığı ön planda tutarak ürünler geliştirmektedir. * Kategori Olarak; Ofis mobilyaları, yönetici koltukları, çalışma koltukları, bekleme koltukları, bar tabureleri, sandalye, mobilya ve dekorasyon türlerinde ürünler üretmekteyiz. * Kalite Yönetimi; Ürünlerimizde kullanılan hammadde ve yarı mamül parçalar çeşitli test aşamalarından geçirilerek en iyi olanları ürünlerimizde kullanıyoruz. Üretimde hedef kalite standartlarını sürekli denetleyerek ve eleştirerek geliştirmekte ve müşteriye en iyiyi sunma ilkemize uygun hareket etmekteyiz. * Üretim Sistemi; Üretimde teknolojik sistemler, otomasyon ve makinalaşmanın gelişime ve büyümeye olan katkısının farkında olmamızla birlikte, her geçen güm firmamızın sermaye kapasitesine uygun biçimde yenilenerek üretim sistemlerimizi geliştirmekteyiz. * Tasarım Yönetimi; Yenilikçi ve modern vizyona uygun günümüzün ve geleceğin modern çizgilerini yansıtan model tasarımı çalışmalarımıza ayırdığımız zaman ve bütçeyi sürekli artırarak yeniliği mutlak bir durum halinde değerlendiriyoruz. * Çevre Duyarlılığı; Doğanın varoluş amacının bize hayat vermek olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçle çevreye zarar verici malzeme kullanımından kaçınarak, Geri dönüşümü maksimum verimli hale getirmek için sürekli araştırarak, verdiğimiz zararı minimum seviyeye indirmeye çalışıyoruz. * Satış Sonrası Sorumluluk; Verdiğimiz hizmetler içinde belki de en çok önemsediğimiz konu olan satış sonrası hizmet sorumluluğu, gelecek vaat eden marka olma hedefimizden dolayı güvenin süreklilik getireceğine inandığımız için bizim vazgeçilemez ve kârlılık ve zamandan her türlü ödün vermeye hazır olduğumuz en önemli şirket kuralımızdır. * Bütün bu sorumluluklarımızın yanında özel olarak yaptığımız her işte daha geniş çerçeveye odaklanarak ülkemiz menfaatleri, gereklilikleri ve özel sektör düzenine uygun bir ticari olgu ve prensiplerle hareket etmeye özen gösteriyoruz. Hedeflerimizde bu kriterlerin yeri her zaman sabit ve daimdir.

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Ofis ve Okul Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler