ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.engkalem.com

SELCAN ORKAN ENG KALEM

SİLİVRİKAPI MAHALLESİ İBRAHİMPAŞA TÜRBESİ SOKAK NO: 25 D:8 FATİH / İSTANBUL P.K: 34107 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 24190******

İşletme Adı: SELCAN ORKAN ENG KALEM

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 03.05.2021

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Eng Kalem, ürün çeşitliliği ve kaliteli servisiyle dünya çapında bilinen değerli markalara ait kalem, kırtasiye ve ofis ürünlerini uygun fiyatlara bulabileceğiniz Türkiye'nin güvenilir online kalem mağazası olarak hizmet vermektedir.

Mal ve Hizmetler

- Ofis ve Okul Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler