ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.kolaykaravan.com

KOLAYKARAVAN BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ

RESİTPAŞA MAH. KATAR CAD. İTÜ ARI TEKNOKENT 50/6 SARIYER İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0575095835900001

Vergi No: 5750******

İşletme Adı: KOLAYKARAVAN BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 16.08.2022

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: kolaykaravan@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

KolayKaravan, Türkiye'nin en büyük karavan deneyimi pazaryeri olmak hedefiyle kurulmuş, kurumsal ya da bireysel karavanların kiralandığı bir pazaryeridir. Uçtan uca karavan deneyimini sunmaya çalışan platform, 2021 yılında kurulmuş, 2022 yılında şirketleşmesini tamamlamıştır.

Mal ve Hizmetler

- Araç Kiralama

- Tatil ve Seyahat

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler