ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

heromega.com.tr

DAHAFİT GIDA VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

TATLISU MAH. HALİÇ SOK. NO: 14 PLAZA ÜMRANİYE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0267153280000001

Vergi No: 2671******

İşletme Adı: DAHAFİT GIDA VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 12.07.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: dahafitgida@hs06.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Çağdaş ve öncü bir firma olarak kaliteli bir yaşamın herkesin hakkı olduğunun bilincindeyiz, buna bağlı olarak yeni ve güçlü bir gelecek inşa etmek istiyoruz. İnsan yaşamını değerli kılan yenilikçi, zengin içerikli ürünler üreterek toplumun her kesiminden profesyonel ve amatör sporcular ve sağlıklı yaşamı hayatlarının bir parçası haline getirmiş bireylere yüksek kalitede ham madde ile üretilmiş ve denetlenmiş birinci sınıf sporcu gıdalarımızı ulaştırmak için çalışırken Türkiye’yi temsil eden farklı branşlardaki milli sporcularımıza destek oluyoruz. Bünyemizdeki Gıda Mühendislerimiz, Milli Sporcular ve antrenörler ile beraber çok hassas ve önemli bir alan olan spor ve sporcu besinleri üretimi alanında insan yaşamını daha sağlıklı, değerli ve yaşanılır hale getirebilmek için kaliteden ödün vermeden ve ticari ahlakımız ile “Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim” sözünü feyz alarak alanımızda en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemek güven ve samimiyetle öncü marka haline gelmek istiyor ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. HEROMEGA ailesi olarak sizler için hep daha iyiye, daha güzele, daha sağlıklı ve güvenilir yarınlara hedeflerimiz doğrultusunda çalışmaya devam ediyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı