ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.sepetist.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

PROFİT BİLİŞİM LİMİTED ŞİRKETİ

İÇERENKÖY MAH. ÇAYIR CAD. NO:9 D:30 ATAŞEHİR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0733093877700001

Vergi No: 7330******

İşletme Adı: PROFİT BİLİŞİM LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 01.03.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: profitbilisim@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Sepetist kişisel bilgisayarlar, çevre birimleri, ev elektroniği, yazılım ürünleri, ofis ve tüketim ürünleri ana gruplarında, oyuncu ekipmanlarında çok markalı ürün gamına sahip yeni nesil bir teknoloji perakendecisidir. Tüm ürünlerimiz marka, distribütör veya ithalatçı garantisi altındadır.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart