ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.kemos.com.tr

KEMOS KONTEYNER PALET POMPA MAKİNE İMALAT VE SATIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

CUMHURİYET MAH. YILDIZ CAD.NO:50B KÜÇÜKÇEKMECE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0952007412600017

Vergi No: 9520******

İşletme Adı: KEMOS KONTEYNER PALET POMPA MAKİNE İMALAT VE SATIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 06.03.2019

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: kemoskonteyner@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Başta 12 ve 24 Volt Dc ve 220 Ac volt akımla çalışan dalgıç su ve mazot pompaları vakumlu pompalar otomatik pompalar olmak üzere her türlü sıvı aktarımına yarayan dc akımla çalışan pompalar üretmektedir. Bunun yanı sıra deniz sektöründe kullanılmakta olan sintine pompaları imalatı 2005 yılı üretim programına alınarak üretimi gerçekleştirilmiştir. Kemos Pompa Türk pompa sektörünün iç piyasa ve ihracat dünyasındaki yüz aklarından bir tanesi olmayı başarmış ender firmalardan bir tanesidir. 500 m2 alan üzerine kurulu, üretim sisteminin ve üretim çıktısının çevreye saygılı olmasına azami dikkat gösteren fabrikamızdaki çalışanların tüketici memnuniyetinin nemliliğinin bilincinde olarak sergilediği performans, bir ürünün taslak halinden tüketicinin kullanımına kadar ki yolculuğunda en üst seviyede tutulmaktadır. Satış sonrası hizmetleri ile de bu performansını destekleyen Kemos Pompa , mevcut teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak müşterileri ile sürekli iletişim halindedir.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Elektronik

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler