ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.eveesya.com

ÖZ AKSOY DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI DOĞALGAZ MÜHENDİSLİK İNŞAAT EMLAK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KOCAVEZİR MAH. 32006 SOK. NO: 19 / A SEYHAN Adana - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0662005581300017

Vergi No: 6620******

İşletme Adı: ÖZ AKSOY DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI DOĞALGAZ MÜHENDİSLİK İNŞAAT EMLAK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 06.06.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: ozaksoydaytukltdsti@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

1992 yılında Adana’da Beko bayisi olarak faaliyetlerine başlayan Öz Aksoy Dayanıklı Tüketim Malları Pazarlama San. Tic. LTD. ŞTİ. 30 yıllık başarılı geçmişi sayesinde yükselen firmalar arasında yerini almıştır. Beyaz eşya sektöründe yer alan, müşterilerine kaliteyi uygun fiyatlar ile sunan ve dolayısıyla engin bir tecrübe sahibi olan şirketimiz, Beko işbirliği ile gelişen bir şekilde hizmet vermeyi sürdürmektedir. Bugün Güney Kuşak Bulvarı’nda bulunan merkezi ile fiziksel varlığını sürdüren Öz Aksoy Ticaret, çevrimiçi ortamda da yerini almış bulunuyor. www.eveesya.com adresine tıklayarak, mağazada görebileceğiniz her ürünü, belki çok daha fazlasını kolayca satın alabilirsiniz. Üstelik BEKO Yetkili Satıcısı olan Öz Aksoy Ticaret ’in kalite ve güvencesi ile… Beyaz eşya, ankastre ürünler, çeşitli elektronik ürünler, ısıtma ve soğutma sistemleri ve küçük ev aletlerinin yanında çok daha fazlası elinizin altında. Online alışveriş yaparken yaşadığınız endişeleri de bu sayede geride bırakabileceksiniz. Bu sistem üzerinden siparişlerinizi takip edebilir, tüm detaylara hâkim olabilirsiniz. Beyaz eşya alımında kargo ücretsiz olacağından, bu tip detayları düşünmenize hiç gerek yok. Ödemede ise farklı farklı seçeneklere sahipsiniz. Dilerseniz, sipariş verirken kredi kartı ya da banka kartı ile ödemenizi yapın. Dinamik, güler yüzlü ve alanında uzman olan personeli ile fiziksel mağazasında sunduğu tüm hizmetleri geniş kitlelere de ulaştırmak isteyen firmamız, 7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekilde alışveriş yapılabilen eve eşya online alışveriş mağazasını hayata geçirmiştir. Aynı yüksek standartları sunarak ülkenin dört bir yanındaki tüm alıcılara ulaşmak ve daha pratik bir alışveriş imkânı sağlamak ise firmamızın birincil gayesidir. Öz Aksoy Ticaret günümüzde, mağazası ve çevrimiçi alışveriş sitesi ile tüm Türkiye’ye ürün temini yapabilecek güçtedir. Öz Aksoy Ticaret, sektörün önde gelen kuruluşlarından olma vizyonuyla hizmet kalitesinde çıtayı her geçen gün yükseltmektedir. Bu şekilde, uzun yılların birikimiyle edinilen tecrübelerin rehberliğinde, müşterilerine beklentilerin ötesinde hizmet sunmayı görev edinmiştir.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler