Doğrulama karekodu bulunmamaktadır


ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

olvidas.com Site Doğrulanmamıştır.

OLVİDAS GIDA TARIM ÜRÜNLERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

TEKKE MH. 250. SK. NO.17/A HAVRAN Balıkesir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0642071275800001

Vergi No: 6420712758

İşletme Adı: OLVİDAS GIDA TARIM ÜRÜNLERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 28.12.2018

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: olvidasgida@hs04.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kaz Dağları'nın Armağanı: OLVIDA'S Doğal Zeytinyağı Kaz Dağları'nın binlerce yıllık doğal mirası zeytin ağaçlarının ürünleri, zengin aroması ile OLVIDA'S zeytinyağına dönüşüyor. Kuzey Ege’nin yağlık zeytinlerinden üretilen OLVIDA'S, tek tek toplanan zeytinleri %100 doğal yollarla işliyor. Kaz Dağları'nın eteklerinde yer alan Havran tesislerinde hazırlanan ürünlerin her biri, yüzyıllar önce zeytine gösterilen özenle sizlere sunuluyor. OLVIDA'S zeytinyağları, zeytinlerin hasat mevsimiyle başlayan ve sofranıza kadar uzanan yolculuğunda hiçbir katkı maddesi kullanmıyor. Tüketici memnuniyeti hedefiyle tüm üretim aşamalarını şeffaflaştıran, tesislerinde son teknolojiden faydalanırken nesiller boyunca aktarılan kadim zeytin bilgisinden ilhamla süreçlerini tasarlayan OLVIDA'S, kaliteyi en üst düzeyde tutmayı hedefliyor. OLVIDA'S markalı tüm zeytinyağlarında kullanılan tüm zeytinler "İYİ TARIM UYGULAMALARI" sertifikası sahibi tarlalardan toplanıyor. Her biri farklı yöntemlerle üretilen zeytinyağı çeşitleri, hava ve ışık ile temas etmeyen çelik tanklarda saklanıyor. Zeytinyağınız siparişiniz üzerine şişelenerek en taze haliyle sofralarınıza ulaşıyor. OLVIDA'S, soğuk sıkımdan erken hasata tüm ürünlerinde gerçek sızma zeytinyağı lezzeti ve doğal zeytin aroması vadediyor. Her damlasında sizi Kazdağları’nın el değmemiş doğasına götüren zeytinyağları, kalitesini ve lezzetini doğallığının gücünden alıyor. Zeytin ile doğan, büyüyen bir ailenin nesilden nesile aktarılan zeytin sevdasının ürünü olan marka, yüzyıllarca Tanrı’nın meyvesi olarak adlandırılan zeytine hak ettiği değeri veriyor.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler