ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

markahost.com.tr

MARKAHOST TELEKOMÜNİKASYON VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YENİBOSNA MERKEZ MAH. 1.ASENA SK. NO: 23 C İÇ KAPI NO: 123 BAHÇELİEVLER/ İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0612149894600001

Vergi No: 6121******

İşletme Adı: MARKAHOST TELEKOMÜNİKASYON VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 09.12.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: markahost@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Firmamız yıllardır sektörün içerisinde en hızlı çözümler, çalışmalar üretmekte birlikte müşteri memnuniyeti için 7/24 ekipleriyle anında müdahaleler sağlayarak hizmet sunmaya devam etmektedir. Profesyonel ve kurumsallık anlayışı içerisinde olan firmamız teknik destek, temsilciler dahil olmak üzere pekçok çalışanıyla hizmet sunarak, kalitesinden ödün vermeden kendini geliştirerek devam etmektedir. Hızlı ve güçlü alt yapı desteği, kendine özgü teknik ve tasarım, yüksek performanslı hizmetleriyle müşterilerinin isteğinin doğrultusunda hizmet vermektedir. Kurumsal kimliğinden taviz vermeden kaliteyi en iyi şekilde sizlere sunmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler