ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.fekare.com

COŞKUN YİĞİT

İVEDİK O.S.B MELİH GÖKÇEK BLV NO 80/25 Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 22591******

İşletme Adı: COŞKUN YİĞİT

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 26.10.2023

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2017 Ağustos ayında başladığımız yolculuğumuzda bugüne kadar ev dekorasyonu ve ev tekstili ürünlerimizde binlerce eve konuk olduk, olmaya devam ediyoruz. İlk günkü hayallerimizi gerçekleştirmeye her gün daha fazla yaklaşıyoruz. Bizlere verdiğiniz destek ve sonsuz güven için binlerce teşekkürler...

Mal ve Hizmetler

- Çiçekler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler