ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

maarketim.com

ABDULLAH KAPLAN

ERENLER MAH BASAK CD 63/24 KARATAY / KONYA Konya - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 45976******

İşletme Adı: ABDULLAH KAPLAN

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 13.09.2022

İşletme Türü: Ticari İşletme

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2022 Yılında kurulan sitemiz siz müsterilerimizin ihtiyaclarına uygun, en kaliteli yerli ve ithal ürünleri, en uygun fiyatlarla müşterilerine sunan online alışveriş sitesidir. Türkiye'deki e-ticaret sektörüne yeni bir soluk getirme çabasında olan firmamız, dünya piyasasının en gözde ürünlerini sizler için özenle seçiyor ve bu ürünleri sizlere en uygun fiyatlarla sunmaya calısıyoruz. Geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlarıyla, kısa sürede büyük beğeni kazanma yolunda emin adımlarla, Türkiye'deki ve dünyadaki yüzlerce firma ile anlaşmalar sağlayarak, sizler için en kaliteli ve trend ürünleri büyük bir titizlikle seçip, evinizin rahatlığında güvenle satın alma imkanını sizlere sunuyor olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. RMK e-ticaret Keyifli Alışverişler Dileriz.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Süpermarket ve Petshop

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler