ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.modaypa.com.tr

AYKUT CEYLAN MODAYPA.COM

MERKEZ MAHALLESİ CÖMERTTÜRK SOKAK NO:27/A GÜNGÖREN/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 66826******

İşletme Adı: AYKUT CEYLAN MODAYPA.COM

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 07.05.2021

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: aykut.ceylan@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2015 Yılının başında başlayan Bayan Giyim projemiz dinamik enerji dolu bir ekip bilgi ve birikimleriyle kurulmuştur. Amacımız Bayan Giyim ürünlerini Abiye,Elbise,Tunik ,Ayakkabı,Çanta vs en uygun şekilde müşterilerimize pazarlamak. Ürettiğimiz ürünleri Ve Private Shopping olarak bir çok ünlü markanın ürünlerini cazip fiyatlarla Satarak Kaliteli işlerde Markamızı Duyurarak Daha çok müşteri memnuniyeti ile çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Kuruluş yeri İstanbul olan Modaypa Private Shopping Projesinde Tekstil'in Kalbi İstanbulda Büyük Markalarla Beraber Yerimizi Alarak Müşterilerimize Bir Merhaba Diyoruz. Her zaman Satış Politakımız " Kaliteli Ve ucuz " olarak en iyi ürünleri en iyi fiyatlara satmak için bu yola çıkmış bulunmaktayız.

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler