Doğrulama karekodu bulunmamaktadır

www.tiklavilla.com Site Doğrulanmamıştır.

FETEV EMLAK İNŞAAT TURİZM İTHALAT İHRACAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YENİ MH. TURGUT ÖZAL BULV. NO:5/A MUĞLA/FETHİYE Muğla - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0385160280400001

Vergi No: 3851602804

İşletme Adı: FETEV EMLAK İNŞAAT TURİZM İTHALAT İHRACAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: fetev@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

25 yılı aşkın süredir Turizm sektöründe faaliyet gösteren İbrahim Gökgöz ve İlyas Gökgöz öncülüğünde, her biri kendi alanında uzman bir ekip tarafından Haziran 2021 tarihinde kurulmuştur. Tıkla Villa Ekibi, Emlak ve Villa Kiralama sektöründe ihtiyaçlarınızı doğru tespit edip, kurumsal çatımız altında sizler için en verimli şekilde çözüme ulaştırabilmek adına bir araya gelmiş bulunmaktadır. Tüm villa kiralama hizmetleri “Tiklavilla.com.” olarak kurumsal bir zeminde sunulmaktadır. Hizmet süreçlerinde tiklavilla.com’ın benzersiz destek anlayışı her adımda sizlerle birliktedir. Günün her saatinde tiklavilla.com web sitesinde sadece seçkin villa seçenekleri yer alır. Binlerce villa arasından “yerinde kontrol” anlayışı ile incelenen ve onaylanarak sitemize dahil edilmiş olan 100’ü aşkın özel villa sizlerle paylaşılır. tiklavilla.com portföyünde bulunan her bir villa müstakildir ve kendine ait özel havuza sahiptir.

Mal ve Hizmetler

- İnşaat ve Emlak

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler