ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

mutlusepetim.com.tr

BEKRİ DİBU

ŞEMSİTEBRİZİ MAH. ŞERAFEDDİN CAD. ZENGİN HAN NO52 İÇ KAPI NO:304 Konya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 99082***********

Vergi No: 99082******

İşletme Adı: BEKRİ DİBU

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 23.07.2023

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: bekri.dibu@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Mutlu Sepetim, sizin için en keyifli alışveriş deneyimini sunmayı hedefleyen bir e-ticaret sitesidir. Sizlere en kaliteli ürünleri, geniş bir ürün yelpazesiyle sunarak, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve size mutlulukla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatmak için kurulmuş bir firmayız. Mutlu Sepetim ekibi olarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ilke edinmiş bir ekibiz. müşterilerimizin beklentilerini aşmak için çaba sarf ediyor ve sizlere yalnızca kaliteli ve güvenilir ürünleri sunmaya özen gösteriyoruz. Mağazamızda ev dekorasyonu, pratik mutfak aletleri, bebek kıyafetleri & eşyaları, moda , elektronik ürünler ve daha bir çok kategoride geniş bir ürün yelpazemizi bulabilirsiniz. Ürünlerimizi titizlikle seçiyor, ve sizlere en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Sizlerin beğenisi ve memnuniyeti, bizim için en önemli önceliktir. Mutlu Sepetim olarak, güvenli ve hızlı alışveriş deneyimi sunmak için gelişmiş teknolojik altyapılar kullanıyoruz. Ödeme işlemlerinde en güvenli yöntemleri tercih ediyor ve müşteri verilerinin gizliliğini ön planda tutuyoruz. Siparişlerinizin hızlı ve güvenli bir şekilde size ulaşması için çalışıyor, lojistik iş ortaklarımızla işbirliği yapıyoruz. Ayrıca, size her aşamada destek olmak için güler yüzlü ve deneyimli müşteri hizmetleri ekibine sahibiz. Sorularınızı cevaplamak, sorunlarınızı çözmek veya önerilerinizi dinlemek için her zaman buradayız. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla, size en iyi hizmeti sunmak için sürekli çalışıyoruz. Mutlu Sepetim ailesi olarak, sizlerle uzun süreli ve güvene dayalı bir ilişki kurmayı hedefliyoruz. Sitemizde gezinerek en sevdiğiniz ürünleri keşfetmenizi ve mutlu bir alışveriş deneyimi yaşamanızı diliyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Çiçekler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Spor ve Outdoor

- Süpermarket ve Petshop

- Tadilat,Temizlik ve Organizasyon

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler