ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.mevsimce.com

FETİH İŞ GÜVENLİĞİ VE BASKI HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HALİL RIFAT PAŞA MAH. YÜZER HAVUZ SOK. NO:1-2-I ŞİŞLİ / İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0385150733500001

Vergi No: 3851******

İşletme Adı: FETİH İŞ GÜVENLİĞİ VE BASKI HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 24.11.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: fetihis@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Ata mesleğimiz olan iş güvenliği ürünleri üretimini 3. kuşak olarak devam ettiriyoruz. Mevsimce markalı Ürünlerimizin tamamında en kaliteli kumaş ve en kaliteli aksesuarları tercih ediyor buna nazaran en uygun fiyatlar ile satıyoruz. Mevsimce markalı ürünlerimizin toptan ticaretini yapıyor, Ek olarak farklı üreticilerin ürünlerinin ana dağıtıcılığını yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Sizlere minimum maliyetler ile Maksimum güven içerisinde ürünleri temin ediyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler