ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.jysk.com.tr

JYSK EV ÜRÜNLERİ PERAKENDE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

CEVİZLİ MAH. TUGAY YOLU CAD. NO:69A/132 PİAZZA OFİS MALTEPE İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0484210997600001

Vergi No: 4842******

İşletme Adı: JYSK EV ÜRÜNLERİ PERAKENDE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 18.04.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: jysk@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

JYSK, evinizin her bir odasını ve bahçenizi dekore etmeyi kolaylaştıran İskandinav kökenli uluslararası bir ev mobilyası perakendecisidir. 51 ülkede 3.200’den fazla mağaza ve web mağazası ile JYSK, müşteriler nasıl alışveriş yapmak isterlerse istesinler her zaman yakınlarda harika bir teklif ve yetkili servise sahiptir. Kurucu Lars Larsen, ilk mağazasını 1979’da Danimarka’da açtı. Bugün, JYSK 30.000 çalışan barındırıyor. JYSK, toplam 4.8 milyar EUR ciroya sahip bir aile şirketi olan Lars Larsen Group’un bir parçasıdır. JYSK’un cirosu 4.1 milyar EUR’dur. JYSK hakkında daha fazlası için jysk.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler