ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

veragelinlik.com

TAHİR DİNÇ VERA GELİNLİK

PAMUCAK MAH. BÜYÜK BÖLCEK CD. NO:110 Aksaray - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 38672******

İşletme Adı: TAHİR DİNÇ VERA GELİNLİK

Mobil Uygulama Adi: Vera Gelinlik

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 23.12.2022

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vera.gelinlik

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Dünya modasının öncü markalarına ait en iyi modelleri bulabileceğiniz perakende ve online Gelinlik, Nişanlık ve Kaftan satış mağazasıdır. Hem fiziksel mağazasında hem de veragelinlik.com online mağazasında bu ürünlere ulaşılabilir.

Mal ve Hizmetler

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler