ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.zoopet.com.tr

ZOOPET EVCİL HAYVAN ÜRÜNLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

YAHYA KEMAL MAHALLESİ OKUL CADDESİ NO:2/A KAĞITHANE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0999113148100001

Vergi No: 9991******

İşletme Adı: ZOOPET EVCİL HAYVAN ÜRÜNLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 18.01.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: zoopet@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

ZooPet olarak Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ve kaliteyi en uygun fiyatta sunmayı en önemli hizmetlerimizden biri olarak görüyoruz. Tüm Pet ürün gruplarını en iyi fiyatla sizlere sunarak Memnuniyetinizi Kazanmayı hedefliyoruz. Dünya'nın önde gelen global bir online alışveriş merkezi olarak değerli müşterilerimize, fabrikadan doğrudan fiyatlarla yüksek kaliteli Ürün kategorilerini ,geniş bir yelpazede sunarak ZooPet ayrıcalığını sunuyoruz . Keyifli Alışverişler Dileriz...

Mal ve Hizmetler

- Süpermarket ve Petshop

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler