www.e-olcum.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

TUBA AYDIN

MALTEPE MAH. ÇİFTEHAVUZLAR CAD. PRESTİGE İŞ MERKEZİ NO:27/209 ZEYTİNBURNU İSTANBUL İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 40951***********

Vergi No: 40951******

İşletme Adı: TUBA AYDIN

Kep Adresleri: tuba.aydin@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Ölçüm cihazları satışı, servis ve kalibrasyonu. Termometre, nem ölçer, datalogger, anemometre, rüzgar ölçer, gaz dedektörü, gürültü ölçüm cihazı, ışık şiddeti ölçüm cihazı, manometre, termokupl, transmitter gibi portatif ve sabit ölçüm aletlerinin satış ve servisi. TFA Dostmann, Extech Instruments, Onset Hobo, Delta OHM ve onlarca marka...

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler