ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.uniquebydilarayarci.com

UNIQUE BY DİLARA YARCI TEKSTİL TASARIM İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SALACAK MAHALLESİ BESTEKAR SELAHATTİN PINAR SOKAK DENİZ APT. 130/5 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0892053357700001

Vergi No: 8920******

İşletme Adı: UNIQUE BY DİLARA YARCI TEKSTİL TASARIM İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.06.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: uniquebydilarayarci@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türk tezhip sanatının ilk örnekleri Uygur Türkleri döneminde ortaya çıktı. Selçuklular döneminde Anadolu coğrafyası ile tanışan tezhip sanatı, Osmanlı padişahı Yavuz Sultan Selim döneminde hızla gelişti.Kanuni Sultan Süleyman döneminde altın yıllarını yaşayan tezhip sanatında lacivert, dönemin rengi olurken, yoğun altın kullanımı ve zengin işçiliklerle Saray nakkaşhanelerinde önemli eserler ortaya konuldu.Bu dönemin ardından yüzyıllar içerisinde ivme kaybeden, her anlamda eski günlerini arayan tezhip sanatı, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasını takiben atılan adımlar ile varlığını bugünlere kadar taşımayı başardı. 1980’ler itibariyle de ilgi yeniden artmaya başladı.2005’ten bu yana Türk tezhip sanatının yurt içi ve yurt dışında bilinirliğini, farkındalığını artırmak için emek veren sanatçılardan biri olan Dilara, bunun için ilk önemli adımı 2013 yılında Kuveyt’ten aldığı davet üzerine düzenlediği seminer ile attı.Seminerlerinin sınırları Türkiye’yi aşarak Kuveyt’in yanı sıra Katar, Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan’a uzandı.Her çalışması ile tezhip sanatının daha çok bilinmesine katkı vermeyi kendisine şiar edinen Dilara, “Unique By Dilara Yarcı” markası ile Ocak 2019’da yeni bir adım daha attı.Herhangi bir dijital destek almaksızın, özenle tasarladığı desenleri, sabır ve dikkatle kağıda işleyerek, renklendiren ve altınlayan Dilara, tasarımları ile el emeğinin eşsiz güzelliğini gündelik hayat ile buluşturuyor.

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Online Eğitim

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler