ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

adaptedijital.com

ADAPTE DİJİTAL BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ

ADNAN KAHVECİ MAHALLESİ, ÇAMLITEPE CADDESİ DORA PARK 5 EVLERİ NO:17/3 A3 BLOK İŞ YERİ NO:12 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0007115941200001

Vergi No: 0071******

İşletme Adı: ADAPTE DİJİTAL BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 22.06.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: adaptedijital@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Dürüstlük en temel ve şaşmaz ilkemizdir. Adil olmak, güvenirlilik, açık sözlülük, karşılıklı bağlanma ve insanı onurlu yaşama sürükleyen diğer evrensel ilkeler ışığında yaşıyor ve işimizi yapıyoruz. Yıllar önce başladığımız web & dijital pazarlama işimizi ilke ve değerlerimizin verdiği güç ile sürdürüyoruz. Gururlandığımız web & dijital pazarlama çözümleri ürettik ve daha iyilerine inancımızla yürüyoruz. Adapte Dijital markasının bünyemizdeki yolculuğu 2015 yılında başladı ve emin adımlarla devam ediyor. Pazarlama, satış ve tanıtımınız için bir çok yeni yaklaşımı keşfedip dijitale uyarlayarak işlerinizi yapıyoruz. Kim olduğumuz ve nasıl düşündüğümüz? Yaptığımız şeyi yapmak için her sabah neden yataktan kalktığımız? Bu soruları her müşterisi için soran ve cevabı için azimli, kararlı çalışan bir ekip Adapte Dijital. Yaptığımız işte gerçekten çok iyi kalmak istiyoruz. Eksik kalan taraflarımızı hızlı geliştirip birlikte çalıştığımız tüm ortak çalışma arkadaşlarımız ile en iyi sonuçlar ile hizmet vermek istiyoruz. İşin başından itibaren anlamlı, sürdürülebilir bir iş "süreci ve gelişimi" sağlamak ve sonra her gün, her ay, her yıl üzerinde geliştirmeye devam etmek görevimizdir.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler