ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

elmaavm.com.tr

ELMA AVM TARIM EKİPMANLARI ALET VE MAKİNELERİ PAZARLAMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÇINARDERE MH. MEHTAP SK. NO:14/1/10 PENDİK İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0332115954200001

Vergi No: 3321******

İşletme Adı: ELMA AVM TARIM EKİPMANLARI ALET VE MAKİNELERİ PAZARLAMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 27.06.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: elmaavm@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

"elmaavm.com.tr”, Kariyerinin uzun bir kısmını Ev Hanımı olarak geçirmiş girişimci ruhlu bir anne, İşletme Fakültesi Mezunu ve 25 yılını Satış ve Pazarlama mesleği İle tamamlamış bir baba, lise sınavına hazırlanan bir kız evlattan oluşan bir ailenin idealleri üzerine kuruldu. Büyük Babam Ahmet Atik Tarım Sektörü ağırlıklı hizmet veren Anadolu Motor Üretim Pazarlama A.Ş.'den emekli oldu. Babam Erkut Atik çocukluğunda Anadolu Motorun aşırı iş yoğunluğu olduğu yıllarda hafta sonu mesailerine dedem ile birlikte gidermiş. Püskül gibi saçları tombul beyaz yanaklan ile fabrikada sarı güvenlik çizgilerini geçmeden vakit geçirdiği günler olmuş. Çalışan işçiler tombul yanaklarına yağlı elleri ile dokunur, şakacıktan kirletirlermiş. Yanakları kirlenen babam Genel Müdürlük binasının karşısındaki çeşmede yanaklarını yıkarken bir gün Anadolu Motor da çalışmak İstiyorum ama yağlı bir iş olmayacak diyormuş kendi kendine, yıllar ve kader onu bu hayaline kavuşturmuş ve Dedemin emekli olduğu fabrikadan babam da emekli olmuş. Babam Bahçe ve Tarım Makineleri satışında sahip olduğu müşteri portföyüne toptan ürün ve hizmet dağıtım ve pazarlama yapma fikri ile isimlerimizin baş harflerini verdiği bu şirketi 29.09.2020 tarihinde İstanbul Ticaret Odasına tescil etmiştir. Hizmet sunumunda uyduğumuz kriterleri kendi beklentilerimiz belirledi. Ürünleri alıp, tüketirken ne bekliyorsak, o şekilde hizmet verme anlayışına sahibiz. Kalite, fiyat dengesine çok dikkat ederiz. Çiftçilerimizin bahçelerinde ne kadar zor şartlarda ürün yetiştirdiğini anlama onları hissetme gayretindeyiz, Bu ana fikir doğrultusunda rotamızı belirledik.

Mal ve Hizmetler

- Çiçekler

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Medikal Ürünler

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler