ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.bekoerenticaret.com

ABİDİN ERDEM - EREN TİCARET

ÜÇGEN MAH. ABDİ İPEKÇİ CAD. KONUK APT. NO:31/B MURATPAŞA / ANTALYA Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 30139***********

Vergi No: 30139******

İşletme Adı: ABİDİN ERDEM - EREN TİCARET

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 05.05.2021

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: abidin.erdem@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Antalya’nın en köklü perakende markalarından biri olan Eren Ticaret, 1978 yılında Abidin Erdem tarafından kuruldu. Kurulduğu günden bu yana kalite, dürüstlük ve şeffaflık ilkeleriyle hizmet veren Eren Ticaret; 3 adet Beko konsept mağazası ve online alışveriş sitesi ile her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler