ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

arvenzo.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

LİMA GRUP TÜKETİM MALZEMELERİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MURADİYE MAH. AYVALIK SOKAK NO:33/A YUNUSEMRE / MANİSA Manisa - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0608141869300001

Vergi No: 6081418693

İşletme Adı: LİMA GRUP TÜKETİM MALZEMELERİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: arvenzo

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 20.09.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://arvenzo.com

App Store Link: https://arvenzo.com

Kep Adresleri: limagruptuketim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Arvenzo, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan tüketicilere hızlı ve güvenilir hizmet sunmak amacıyla kurulmuş bir online alışveriş sitesidir. İhtiyaç duyulan tüm ürünlere tek bir noktadan, kolay ve ekonomik ulaşım sağlamayı kendine görev edinmiştir. Bu nedenle seçtiğiniz tüm ürünler sizlere en kısa sürede ve özenli paketleme ile sunulmaktadır. Dilediğiniz anda aradığınız her ürün bir tık kadar uzağınızda Arvenzo.com’da sizlerle buluşmayı beklemektedir.

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Medikal Ürünler

- Süpermarket ve Petshop

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler