ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.brosur.com.tr

DILAFIRUZ OCHILOVA

YENİ DOĞAN MH. ABDİ İPEKÇİ CAD. ÇİZMECİ İŞ MERKEZİ NO: 87/135 BAYRAMPAŞA - İSTANBUL - TÜRKİYE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 99705******

İşletme Adı: DILAFIRUZ OCHILOVA

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 06.01.2023

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: dilafiruz.ochilova@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2000 yılından itibaren ilk ismiyle Show Reklam olarak sektöre adım atan brosur.com.tr uzun yıllar bilgi birikimleri ve müşteri portföyü sayesinde tüm hizmetlerini Bileşen Reklam & Matbaa. altında sürdürmeye başladı. Bileşen reklam organize matbaa hizmetleri sağlar. Misyonumuz 2000 yılında kurulan eski adı ile Show Reklam yeni adı ile Bileşen Reklam Matbaa, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon hizmetleri olmak üzere 3 ana iş dalında faaliyet göstermektedir. Vizyonumuz Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Bileşen Reklam, müşteri memnuniyeti ve devamlılığının sağlanması firmamızın en önemli prensibidir. Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, sağlık ve güvenlikle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz. Brosur.com.tr tasarım ve tanıtım hizmetleri, yeni organizasyon yapısı ile müşterilerine hızlı, kaliteli ve ekonomik tanıtım çözümleri yaratabilmek için durmadan çalışıyor. Brosur.com.tr olarak amacımız, müşterilerimize tek bir elden zahmetsizce, grafik tasarım ve baskı kalitesinde maximum, maliyette minimum düzeyde hizmet sağlamak. Brosur.com.tr organizasyon yapısında temel olarak müşterilerimize grafik tasarımı, promosyon ve internet hizmetleri vermekteyiz. Yapılan tüm grafik tasarımlarını birlikte çalıştığımız birçok matbaa ile koordineli çalışarak müşterilerimize baskı kalitesinde maximum, maliyette minimum düzeyde çözümler üretebilmekteyiz. Neden Biz? İşimize, yaptırmak istediğiniz işleri doğru kavramakla başlıyoruz ve bu şekilde amacına uygun ve eksiksiz çalışmalar hazırlıyoruz. Gerekli gördüğümüz eksikleri sizlerin bilgisi dahilinde eklemeler yaparak dolduruyoruz ve karşılıklı görüşler sayesinde çalışmaları tamamlayıp hizmetinize sunuyoruz. Çalışmalar da eksik görülen yerleri ve olmadığını düşündüğünüz kısımları yada eklemek istediklerinizi bize bildiriyorsunuz ve ekip halinde tekrar çalışmaların üzerinden geçip gerekli düzenlemeler yapıldık dan sonra tekrar size çalışmalarımızı sunuyoruz. Siz tasarımı beğenene kadar bu döngü halinde devam etmektedir. İşler baskı aşamasına geldiğinde tasarıma uygun olan kağıt türü ve uygulamalar sizinle paylaşılıp istekleriniz doğrultusunda işleriniz baskıya giriyor.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler