ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.senelyapimarket.com

ŞENEL MAĞAZACILIK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HUZUREVLERİ MAHALLESİ TÜRKMENBAŞI BULVARI NO 48/A Adana - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0804052436000001

Vergi No: 8040******

İşletme Adı: ŞENEL MAĞAZACILIK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 14.07.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: mustafaderya.senel@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Sitemiz; Mobilya aksesuarları, hırdavat ve tüm yapı ürünlerini üretici firmalardan; Mobilya üreticileri, mimarlar, müteahhit ve son kullanıcılara ulaştırmak adına kurulmuştur. www.senelyapimarket.com, Sektörde ki yerli ve yabancı, bir çok ünlü markanın bayiliğini üstlenmektedir ve Dijital Pazaryerleri olarak adlandırılan ulusal/global alışveriş platformlarına tedarikçi ve iş ortağı olmaktadır. 7/24 Güvenli alışveriş, satış öncesi ve sonrası destek imkanlarımızla; Kurumsal kimliği ve geleneksel alışverişi en iyi şekilde bir araya getirerek müşterilerimize memnuniyet odaklı bir ''Online Yapı Market'' deneyimi yaşatmak istiyor, bu hususta çalışıyoruz.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

- Spor ve Outdoor

- Tadilat,Temizlik ve Organizasyon

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler