ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

adamasshop.com

NOVUS MAĞAZACILIK GIDA PAZARLAMA SANAYİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HADIMKÖY YOLU CAD NO:160, 34522 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0632106617000001

Vergi No: 6321******

İşletme Adı: NOVUS MAĞAZACILIK GIDA PAZARLAMA SANAYİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.01.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: novus.magazacilik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2012’de İstanbul’da kurulan Adamas Chocolate kaliteli ve istikrarlı üretimleri ile çok kısa bir sürede sektöründe yerini almıştır. Adamas Chocolate modern makina parkuru ile horeka, geleneksel şekerlemeci ve pastane ürünleri gibi bir çok alanda geniş ürün çeşidi sunmaktadır. Mutluluktan daha fazlası için Adamas Chocolate. Sektörünün köklü markaları arasına adını yazdıran Adamas Chocolate, ürünlerinde kaliteden asla taviz vermeyen Türk damak tadına uygun bir anlayışla uluslararası standartlara göre en kaliteli hammaddeleri kullanarak işine duyduğu saygı ile müşteri odaklı üretim yapmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Süpermarket ve Petshop

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler