ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

ercanburger.com

NEVADA RESTORANT GIDA HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

İOSB ZİYA GÖKALP MAH. ATATÜRK BULVARI NO: 112 BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0069049560500015

Vergi No: 0690******

İşletme Adı: NEVADA RESTORANT GIDA HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Ercan Burger

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.05.2022

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.restapp.ercanburger&hl=tr&gl=US

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/ercan-burger/id1581350465

Kep Adresleri: nevadarestorant@hs06.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Ercan Burger bir Nevco Holding markasıdır. Nevco Holding, Ercan Narinç tarafından İstanbul'da kurulmuş şirketler grubudur. Holdingimiz, gıda ve turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Markalarımızdan Ercan Burger, gıda sektörünün öncü markalarından biridir. Hikayemiz Ercan Burgerlerimiz, Ercan Steakhouse restoranımızın menüsünde bulunan vazgeçilmez lezzetlerden biriydi. Ercan Steakhouse, Türk mutfağı klasiklerinin ve zamansız steak’lerin yer aldığı Dünyanın En Büyük Et Restoranı’dır. Zaman içinde, özenle hazırladığımız hamburgerler çok sevildi ve binlerce misafirimiz tarafından sipariş edildi. İşte biz de buradan yola çıkarak herkese sağlıklı burger yedirmek için Türkiye’nin en büyük yerli burger zincirini kurmaya karar verdik.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler