ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.setstil.com

ULAŞ BEYYURTLU -

ESENTEPE MAH. SANCAK CAD. NO:2 REAL TOWER PLAZA KAT:2 NO:18 ÇORLU Tekirdağ - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 41593******

İşletme Adı: ULAŞ BEYYURTLU -

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 06.10.2022

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: ulas.beyyurtlu@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Online alışverişin en stil adresi SetStil.com ile ihtiyaçların anında kapında! 2006 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız, yazılım ve e-ticaret alanlarında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. SetStil.com ‘da satışa sunulan tüm markalar, ürünler %100 orjinaldir ve SetStil.com bu markaların yetkili satıcısıdır. Sitemizde yeni sezon, indirimli ve outlet ürünlerini takip edebilir, özel indirim kampanyalarından anında haberdar olabilirsiniz. - Kampanyaları, indirimleri, yeni eklenen ürünleri, modayı, outlet fırsatlarını takip edebilir, - Güvenli bir şekilde online alışveriş yapabilir, - Sipariş durumunuzu takip edebilir, - Siteye özel indirimler ve özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Keyifli Alışverişler 😊

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler