ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.tediegitim.com

TEDİ EĞİTİM DANIŞMANLIK TURİZM VE ORGANİZASYON LİMİTED ŞİRKETİ

TORUN CENTER, FULYA MAH. BÜYÜKDERE CAD. NO:74D K:3 OFİS: 10, 34394 ŞİŞLİ/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0833051900300013

Vergi No: 8330******

İşletme Adı: TEDİ EĞİTİM DANIŞMANLIK TURİZM VE ORGANİZASYON LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: TOL Satış ve Satış Eğitimleri Online Platformu

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.09.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tediegitim.tolmobile&hl=en_US&gl=US

App Store Link: https://apps.apple.com/us/app/tol-sat%C4%B1%C5%9F-ve-sat%C4%B1%C5%9F-e%C4%9Fitimleri/id1301933206

Kep Adresleri: tediegitim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türkiye'nin ilk ve tek KPI odaklı Hibrit Eğitim metodolojisine sahip Eğitime Değer verenlerin markası TEDi Eğitim bugüne kadar 110.000'den fazla kişiye sınıf içi, 1 Milyon'dan fazla kişiye online eğitimler vermiş 10 yıldan fazladır teknoloji ile harmanlanmış eğitim sistemlerine sahiptir. Kendisine ait LMS sistemi TOL (TEDi Online Learning) ve Artırılmış Gerçeklik ile öğrenme modellerine sahiptir.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Eğitim

- Online Eğitim

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler