ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.gizilinci.com

GİZİL İNCİ KUYUMCULUK SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YENİBOSNA MERKEZ MAH. , KUYUMCULAR SK. VİZYON PARK C-2 BLOK KAT: 10 NO: 1004 BAHCELİEVLER / İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0099050994800014

Vergi No: 0990******

İşletme Adı: GİZİL İNCİ KUYUMCULUK SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 19.12.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: gizilinci@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Ürünlerin tamamı kendi fabrikasında üretilmekte olup; tüm Türkiye ve dünyanın çeşitli noktalarına ihraç edilmektedir. Ürün yelpazesinde Altın ve İnci koleksiyonundan oluşan küpe, kolye, yüzük ve setler yer almaktadır. Gizil İnci, “AR-GE” bölümünde hemen hergün yeni tasarımlar geliştirmekte ve zamanın ruhuna uygun tasarımlar üretmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Kuyumculuk

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler